למה כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

בכל רחבי העולם וגם כאן בישראל, יותר ויותר אנשים לוקחים הלוואות מגופים חוץ בנקאיים. אחרי שנים של שליטת הבנקים בשוק האשראי, אנשים לוקחים יותר ברצינות את האופציות האחרות, ויש לכך סיבות טובות מאוד.

למה הלוואה חוץ בנקאית מומלצת כיום, יותר מאי פעם? אלה הסיבות.

תהליך פשוט, קל ומהיר

כאשר לוקחים הלוואה מהבנק, אפילו אם זה הבנק שמכיר אתכם ובו ניהלתם את חשבונכם במשך שנים, היא כרוכה בתהליך ארוך ומייגע. עיבוד הבקשות איטי, הביורוקרטיה מכבידה ומעיקה ואתם נדרשים להגיש שלל טפסים ומסמכים עד לקבלת הכסף המיוחל.

בניגוד לזה, אם בוחרים לקחת הלוואה מגוף חוץ בנקאי חזק ואמין, כמו חברת אשראי מובילה ובעלת מוניטין טוב – נתקלים בתמונה אחרת לגמרי.

התהליך פשוט וידידותי, ובמקרים רבים נעשה כולו באופן דיגיטלי. ללא צורך בערבים ובטחונות, אפשר לקבל סכום כסף גדול בתנאים אטרקטיביים. הריבית מחושבת בהתאם לדירוג האשראי שלכם, ואתם יכולים לחלק את ההחזר עד 72 חודשים במקרים מסוימים.

למעשה, אתם יכולים לקבל הודעה על זכאותכם להלוואה בתוך רגעים, ולאחר אישור שלכם, לקבל את הכסף ישירות לחשבון הבנק בתוך ימי עסקים ספורים.

מסגרת נפרדת

אם יש לכם חשבון בבנק כלשהו, אתם מקבלים ממנו מסגרת אשראי מסוימת, ומוכרחים להתנהל בתוכה. כל חריגה, עולה לכם ביוקר רב.

הלוואה ממלווה שאינו בנק, היא בעצם מסגרת אשראי נוספת, אשר מעניקה לכם מרווח נשימה משמעותי ואפשרות לנהל את הכספים בצורה יותר יעילה ונוחה. זה אף פעם לא מזיק, ומועיל בעיקר אם מצב החשבון שלך בבנק לא מזהיר.

שימו לב: אם אתם נמצאים במינוס בבנק (אוברדרפט), חשוב לפעול במהירות ולקחת הלוואה כדי לכסות אותו. מינוס הוא הלוואה בפני עצמו, והריבית עליו גבוהה מאוד. הרבה מאוד אנשים לא מודעים לזה, או שהם מודעים אך לא ממש בודקים את גובה הריבית. אם תעשו את זה, תגלו כי אתם בהחלט יכולים למצוא הלוואות משלל גופים, בריביות נמוכות יותר מזו שאתם משלמים על החריגה.

מנצלים את התחרות

סיבה משמעותית נוספת לעלייה בפופולריות של הלוואות חוץ בנקאיות, היא שפשוט יש יותר אופציות מאשר בעבר. התחרות בשוק האשראי מתגברת כל הזמן, ומי שמרוויח הם אתם – הלווים.

כדי לנצל את האקלים הזה עד תום, אתם צריכים לפעול בחוכמה ובצורה אחראית. אל תיקחו את ההצעה הראשונה שאתם מקבלים, אלא תבחנו שלל הצעות ותנאים, כדי לבחור את ההלוואה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

איך לוקחים הלוואה בצורה אחראית?

מעבר לזה, כמובן שאתם צריכים לקחת הלוואה בסכום מדויק, כזה שלא יגרום לכם להסתבך כאשר יגיעו מועדי ההחזרים. תחשבו את יכולת ההחזר שלכם על ידי בחינת ההכנסות וההוצאות, וכך תוכלו לוודא כי אתם מקבלים הלוואה חוץ בנקאית מומלצת שתשפר את מצבכם ולא תזיק בעתיד.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

שתפו אותנו:

שלחו פרטים וקבלו הצעה

מתוך המגזין

איך לקנות אופניים חשמליים: המדריך המלא

האופניים החשמליים הופכים פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות, ומסיבה טובה. הם ידידותיים לסביבה, חסכוניים, ופשוט כיף לרכב עליהם. אבל עם כל כך הרבה דגמים ואפשרויות,

אופניים חשמליים למכירה

מחפשים אופניים חשמליים למכירה ?אמיר כבירי ואיסי גרין (מחלוצי היבואנים בתחום) היו הראשונים להביא אופניים חשמליים לישראל, עוד בימים שהקהל חיפש קורקינט חשמלי, אמיר ואיסי

אופניים חשמליים אבן גבירול ת"א

דרים בייק הינה חברה ישראלית לייבוא ושיווק אופניים חשמליים בתל אביב על מנוע , קורקינטים , ועוד כלי תחבורה חשמליים אשר משפרים את איכות חייו של

האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות.

אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו.

 

הזכויות שמורות 2021 אין לעשות שימוש בחומרים המפורסמים באתר ללא אישור בכתב מבעלי האתר.