אודות החברה

אודות החברה אופני החלומות בע"מ dreambike ltd הינה חברה העוסקת ביבוא ושיווק תחבורה חשמלית, אופניים חשמליים ומוצרים נלווים. בסניפי הרשת בת"א ור"ג ניתן למצוא את דגמי האופניים החשמליים הטובים  בעולם וכמו כן ציוד עזר להשלמת ההנאה.

 כיסאות רכיבה לילד, פנסים, פעמונים מיוחדים, קסדות ראש, מנעולים, רמקולים לאופניים וגאדג'טים שונים.

 ייחוד החנויות הוא בבחירת מוצרים מן השורה הראשונה. ברמת גימור מושלם ובאיכות ללא פשרות. זה לא סתם עוד מוטו, זה דרך חיים. צוות  החנות עושה כל שביכולתו על מנת להביא לכם מוצר ללא תקלות בהווה ובעתיד, בכדי שתבקרו אותנו שוב רק בשביל להגיד תודה.

 הנהלת החברה, אמיר כבירי, איסי גרין, מחלוצי היבואנים בתחום, היו הראשונים להביא אופניים חשמליים לישראל, עוד בימים שהקהל חיפש קורקינט חשמלי, אמיר ואיסי ערכו תערוכות בארץ וגילו לקהל חלום חדש:

עם נסיון של חמש שנים בתחום ומכירת אלפי אופניים חשמליים לפרטיים, חנויות,ראשויות עירוניות ומוסדות ציבור, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה גדולה ומאושרת של לקוחות בכל הארץ, משפחה שחשוב לה שגם הלקוח ירוויח!

מקצועיות

שירות

אמינות

איכות

השירות שלנו

במקום תמצאו אופניים חשמליים, עיצה טובה ויחס חם. צוות המכירות המנוסה שלנו, מבטיח לקהל רכישה בטוחה. לא פעם סרבנו למכור מוצר בשל אי התאמה ללקוח למרות התעקשות רבה מצידו. אין אנו רואים את הכסף לבדו. חשובה לנו יותר הבטיחות וההנאה של הרוכב. מחלקת התיקונים שלנו, עומדת לרשות הלקוח בכל עת. מנהל הצוות ממובילי הענף, רם חובל, מלווה את החברה משנת הפעילות הראשונה וכמו כן מעניק פתרונות לעסקים שונים בתחום התחבורה החשמלית. באמתחתו נסיון של טיפול בתקלות במאות אופניים וקורקינטים חשמליים. יתרון שמבטיח לך שירות לאורך כל הדרך!

אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הן הפיתרון המהיר והקל להגיע מנקודה לנקודה בתוך העיר, לקפוץ לחבר, לעבודה, לסידור קצר. כבר אין צורך לחשוב על הפקק, על החניה בדרך חזרה, אם אתם לא תעצרו, שום דבר לא יעצור אתכם. מחירי הדלק והביטוח גרמו לרבים מקהל הרוכבים למצוא באופניים חשמליים פתרון חסכוני ונוח לנוע גם בין ערים שכנות דוגמת: פ"ת, גבעתיים, חולון, ת"א, רעננה, כ"ס. החוויה הירוקה שבאופניים חשמליים, מרשה לכם לצאת אל הטבע עם המשפחה ולנסוע מרחקים גדולים - וזאת כמעט ללא מאמץ. ישנם דגמי אופניים חשמליים אשר מתאימים גם לקהל שוחרי הבריאות. אופניים בעלי מבנה ספורטבי יקנו לך את האפשרות להתחיל לרכב באופן יומי למטרות כושר, וכשיגמר לך הכח לדווש SWITCH ON פשוט, ואתם בדרך הביתה!